Warsztaty

Dwudniowe, intensywne szkolenia nastawione na zgłębianie tematów które wymagają więcej czasu i uwagi na trening.

CCW Force on Force

Trenujemy na strzelnicy, pracujemy nad forma, jesteśmy przygotowani? I temu służy to szkolenie, aby zintegrować wszystkie nasze „narzędzia” walki i dać możliwość przetrenowania ustalonych rozwiązań w realu. Wypracowaniu nowych, właściwych dla nas technik. Techniki walki bronią: dobywanie, obsługa, dysfunkcje, sposoby prowadzenia ognia, każdy z tych elementów zostanie oceniony przez uczestnika i prowadzących, tak aby stworzyć materiał do dalszej nauki.

CCW Ciechanowiec

Jest to forma dwudniowych zajęć nastawionych na trening reakcji na: atak fizyczny, atak niebezpiecznym narzędziem, atak kilku napastników, atak w terenie otwartym i zamkniętym, atak bronią palną, identyfikacja zagrożenia a wszystko podczas scenariuszy zadaniowych. Dwa dni zajęć, na bardzo fajnym obiekcie który daje wiele możliwości fajnego treningu.

Shooting in car

Użycie broni palnej w samochodzie i po wydostaniu się na zewnątrz. Samochód jest używany przez większość dorosłych osób, a co, jeśli atak nastąpi, kiedy jesteśmy w środku samochodu lub w jego pobliżu? To szkolenie przygotowuje do takich sytuacji.

MED Basic

Udzielanie pomocy osobom poszkodowanym, w sytuacjach związanych z agresją, napadem, użyciem broni palnej lub innej. Jak się do tego przygotować od strony niezbędnego sprzętu, umiejętności? Podczas szklenie dowiesz się co może cię spotkać w takich sytuacjach.

MED Advanced

Auto ratownictwo. Często zdarz się, że to my możemy ulec kontuzji lub zranieniu. Jak sobie udzielić pomocy, na co zwrócić szczególną uwagę? Jak przygotować swój zestaw do udzielania pomocy przedmedycznej? To wszystko na naszym szkoleniu.

Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, zdjęcia, grafika, wideo jak również ich skład lub układ są chronione prawami autorskimi i innymi prawami ochronnymi. Ich zawartość nie może być kopiowana w całości lub fragmentach do celów komercyjnych lub innych, ani nie może być wyświetlana, nawet w zmodyfikowanej wersji na innych stronach internetowych bez pisemnej zgody właściciela, czyli firmy STRETSMART.
Zanim naciśniesz CTRL + C skontaktuj się z Nami, postaramy się pomóc, po co mamy się później przepychać pismami przy udziale prawników.

X