Walka wręcz

Zasadą nadrzędną naszych szkoleń jest minimalizacja technik, tak aby były one instynktowne, proste i skuteczne, łatwe do nauczenia.

Nie nauczamy niezliczonej ilości technik – rozwiązań, dążymy do stosowania uniwersalnych procedur, które są narzędziami do rozwiązania wielu sytuacji. Nasze szkolenia cechuje duży realizm, tak aby stworzyć właściwe warunki nauczania i możliwość konfrontacji nauczanych technik.

System szkoleń który oferujemy daje możliwość ciągłego rozwoju, krok po kroku, zaczynając od podstawowych umiejętności, po bardzo wyspecjalizowane szkolenia.

 

broń impaktowa w samoobronie BROŃ IMPAKTOWA W SAMOOBRONIE

Jak używać latarki, taktycznego długopisu i kilku innych narzędzi które są przedmiotami codziennego użytku w działaniach związanych z samoobroną. Nie zawsze kiedy masz przy sobie broń, może zajść możliwość jej użycia, poza tym to rodzi za sobą poważne konsekwencje. Może trzeba będzie się bronić w inny sposób?

walka wręcz self defence krav-maga_walka bronią_samoobrona PISTOLET KONTRA NÓŻ

Jak realnie wygląda konfrontacja z napastnikiem uzbrojonym w nóż lub inne niebezpieczne narzędzie. Pierwszą i generalną zasadą obrony jest obserwacja i kontrola dystansu. Jedno słowo to podsumowuje idealnie: UCIECZKA! Ale jeśli zdarzy się tak że trzeba będzie się bronić, dowiedz się jak to robić żeby było skutecznie i bezpiecznie.

BATON SELF DEFENCE LEVEL 1 BATON SELF DEFENCE LEVEL 1

Walka przy użyciu pałki teleskopowej, wykorzystanie batona w samoobronie, technika taktyka i prawo użycia. Nie mówimy tu o kursie obezwładniania, interwencji. To tematyka zarezerwowana dla służb mundurowych. Ten kurs dotyczy samoobrony i udzielania pomocy innym osobom.

BATON SELF DEFENCE LEVEL 2 BATON SELF DEFENCE LEVEL 2

Walka przy użyciu pałki teleskopowej, wykorzystanie batona w samoobronie, technika taktyka i prawo użycia. Jest to kurs zaawansowany, rozwijający twoje umiejętności z poprzedniego kursu. Dodatkowym elementem na tym kursie jest duża liczba sparingów- walki treningowej, tak aby na bieżąco oceniać postępy kursantów.