Szkolenia strzeleckie

Zasadą nadrzędną naszych szkoleń jest minimalizacja technik, tak aby były one instynktowne, proste i skuteczne, łatwe do nauczenia.

Nie nauczamy niezliczonej ilości technik – rozwiązań, dążymy do stosowania uniwersalnych procedur, które są narzędziami do rozwiązania wielu sytuacji. Nasze szkolenia cechuje duży realizm, tak aby stworzyć właściwe warunki nauczania i możliwość konfrontacji nauczanych technik.

System szkoleń który oferujemy daje możliwość ciągłego rozwoju, krok po kroku, zaczynając od podstawowych umiejętności, po bardzo wyspecjalizowane szkolenia.

 

szkolenie strzeleckie, pistolet edc, pistolet szybki, pistolet praktyczny, walka bronią, szkolenie ccw CONCEALED CARRY WEAPONS LEVEL 1

Jak bezpiecznie dla siebie i otoczenia przenosić i korzystać z ukrytej broni. Dobór właściwego sprzętu. Sposoby i techniki maskowania, dobywania.

CONCEALED CARRY WEAPONS LEVEL 2

Jak bezpiecznie dla siebie i otoczenia przenosić i korzystać z ukrytej broni. Techniki walki w miejscu i ruchu. Skuteczne odparcie zagrożenia i umiejętność udzielania pomocy osobom poszkodowanym.

CONCEALED CARRY WEAPONS Force on Force

Kontynuacja rozwoju naszych umiejętności, scenariusze zadaniowe, weryfikacja umiejętności i analiza umiejętności. Podczas zajęć przy użyciu broni i amunicji treningowej możesz ocenić jak faktycznie wygląda sytuacja zagrożenia twojej osoby lub twoich bliskich.

WYKORZYSTANIE OSŁON WYKORZYSTANIE OSŁON

Techniki strzelania i działania przy użyciu osłon i zasłon. Jak z nich umiejętnie korzystać i nie stwarzać sobie problemu przy strzelaniu i wykonywaniu czynności obsługowych naszej broni.

LOW LIGHT PISTOL SHOOTING

Techniki strzelania i działania przy użyciu latarki. Podczas ataku nie zawsze będzie dużo światła, trzeba być gotowym do wykorzystania naszej broni do odparcia ataku. Nie ważne czy masz światło zintegrowane czy rozdzielne, musisz umieć walczyć w takie sytuacji.

SHOOTING IN CAR SHOOTING IN CAR

Użycie broni palnej w samochodzie i po wydostaniu się na zewnątrz. Samochód jest używany przez większość dorosłych osób, a co jeśli atak nastąpi kiedy jesteśmy w środku samochodu lub w jego pobliżu? To szkolenie przygotowuje do takich sytuacji.

home defence HOME DEFENCE

Działania w samoobronie w domu, przy użyciu broni palnej i nie tylko. Obrona miru domowego, ciebie i twoich bliskich. Jak przygotować się na atak jednego lub więcej napastników na twój dom? Mój dom moja twierdzą.