Szkolenia podstawowe

Szkolenia wstępne, od których warto zacząć swoją drogę rozwoju. Aby proces nauczania był skuteczny muszą zostać spełnione określone warunki przez uczącego się i nauczającego. Po naszej stronie jest zapewnienie odpowiedniego przygotowania dydaktycznego i merytorycznego, tak aby zapewnić jak najlepsze warunki do nauki. I takie właśnie są te szkolenia.

Pistolet Intro

Jest to szkolenie przeznaczone dla osób, które nie wiedzą, czy broń jest dla nich. Idea jest taka, aby zapoznać, pokazać czym jest broń i jak działa. Podczas tego szkolenia zapoznamy z bezpieczeństwem i podstawowymi czynnościami obsługowymi.

Pistolet Podstawowy

Szkolenia ma na celu nauczenie podstawowych technik użycia broni palnej. Program został skonstruowany tak, aby zbudować właściwe podstawy, które w łatwy sposób można rozwijać i pogłębiać swoje umiejętności.

Only For Women

Szkolenie strzeleckie przeznaczone tylko i wyłącznie dla Pań. Idea jest taka, aby zapoznać, pokazać czym jest broń i jak działa. Zajęcia prowadzone są przez instruktora z odpowiednim przygotowaniem, w dedykowanej dla Pań formule.

Rewolwer

Ta zapomniana w naszej części Europy broń odżywa w kontekście działań związanych z samoobrona i temu właśnie dedykowany jest ten kurs Co na daje taka konstrukcja, jakie ograniczenia za sobą niesie i jak właściwie wykorzystać jej potencjał? O ty jest to szkolenie.

H2H Basic

Ludzie często pytają o rodzaj broni, czasem o amunicję, a bardzo mało z nich rozumie, że samoobrona, ucieczka lub walka z napastnikiem rządzi się pewnymi zasadami. Mowa ciała, dystans, pierwsze oznaki planowania ataku i sam moment rozpoczęcia ataku, są w pewien sposób sygnalizowane. Na ty podstawowym szkoleniu skupiamy się na tym jak tworzyć swoje SOP, rozpoznawać złe intencje i jak temu się przeciwstawiać.

Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, zdjęcia, grafika, wideo jak również ich skład lub układ są chronione prawami autorskimi i innymi prawami ochronnymi. Ich zawartość nie może być kopiowana w całości lub fragmentach do celów komercyjnych lub innych, ani nie może być wyświetlana, nawet w zmodyfikowanej wersji na innych stronach internetowych bez pisemnej zgody właściciela, czyli firmy STRETSMART.
Zanim naciśniesz CTRL + C skontaktuj się z Nami, postaramy się pomóc, po co mamy się później przepychać pismami przy udziale prawników.

X