Szkolenia pistolet

Szkolenia dedykowane do nauki rozwoju swoich umiejętności wykorzystania pistoletu w działaniach związanych z samoobroną.

Pistolet Basic

Szkolenia ma na celu nauczenie podstawowych technik użycia broni palnej, podczas działań związanych z samoobroną. Program został skonstruowany tak, aby zbudować właściwe podstawy, które w łatwy sposób można rozwijać i pogłębiać swoje umiejętności.

CCW-1

Jak bezpiecznie dla siebie i otoczenia nosić i korzystać z ukrytej broni. Dobór właściwego sprzętu. Sposoby i techniki maskowania, dobywania. Integracja z umiejętnościami H2H, świadomość sytuacyjna i możliwości jakie daje prawo.

CCW-2

Jak bezpiecznie dla siebie i otoczenia nosić i korzystać z ukrytej broni. Techniki walki w miejscu i ruchu. Skuteczne odparcie zagrożenia i umiejętność udzielania pomocy osobom poszkodowanym. Integracja z umiejętnościami H2H.

Low Light

Techniki strzelania i działania przy użyciu latarki. Podczas ataku nie zawsze będzie dużo światła, trzeba być gotowym do wykorzystania naszej broni do odparcia ataku. Nie ważne czy masz światło zintegrowane czy rozdzielne, musisz umieć walczyć w takie sytuacji.

Strzelanie w ruchu

Strzelanie w ruchu to kolejna, ważna umiejętność, bez której nie da się zbudować umiejętności walki. Bardzo niewiele konfliktów toczy się w jednym miejscu, umiejętność przemieszczania zwiększa nasze szanse bardzo mocno.

Strzelanie z wykorzystaniem osłon

Techniki strzelania i działania przy użyciu osłon i zasłon, to umiejętności obowiązkowe dla naszego bezpieczeństwa. Jak z nich umiejętnie korzystać i nie stwarzać sobie problemu przy strzelaniu i wykonywaniu czynności obsługowych naszej broni.

Home Defence/CQB0-1 (Podstawy/RAM)

Działania w samoobronie w domu, przy użyciu broni palnej i nie tylko. Obrona miru domowego, ciebie i twoich bliskich. Jak przygotować się na atak jednego lub więcej napastników na twój dom? Mój dom moja twierdzą! Trening na broni treningowej RAM.

Home Defence/CQB0-2 (RAM/broń palna)

Kontynuacja rozwoju naszych umiejętności, scenariusze zadaniowe i analiza umiejętności. Podczas zajęć przy użyciu broni i amunicji treningowej RAM możesz ocenić jak faktycznie wygląda sytuacja zagrożenia twojej osoby lub twoich bliskich.

Czynności konserwacyjne

Zdecydowałeś się wyczyścić swoją broń!? Ok, wybierz dobre miejsce i czas. Dokonaj rozładowania broni. Skieruj wylot luf w bezpiecznym kierunku! Czyli takim, gdzie nie ma nikogo żywego. Odłącz magazynek, dokonaj inspekcji komory nabojowej, poprzez odciągnięcie zamka broni w tylnie położenie, pusto? Upewnij się dokładnie czy komora nabojowa jest pusta, nigdy nie rób tej procedury na pamięć? To szkolenie poświęcone jest czynnością czyszczenia i konserwacji naszej broni we właściwy, zalecany przez większość praktyków sposób.

Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, zdjęcia, grafika, wideo jak również ich skład lub układ są chronione prawami autorskimi i innymi prawami ochronnymi. Ich zawartość nie może być kopiowana w całości lub fragmentach do celów komercyjnych lub innych, ani nie może być wyświetlana, nawet w zmodyfikowanej wersji na innych stronach internetowych bez pisemnej zgody właściciela, czyli firmy STRETSMART.
Zanim naciśniesz CTRL + C skontaktuj się z Nami, postaramy się pomóc, po co mamy się później przepychać pismami przy udziale prawników.

X