Szkolenia H2H

Kursy związane z walką wręcz-samoobroną, nastawione na budowanie prawidłowych reakcji i technik do obrony siebie i swoich bliskich.

H2H Advanced

Jak nie dać się zaskoczyć i kiedy uciekać, a kiedy walczyć? Masz prawo do samoobrony i naucz się z niego korzystać. Na tym szkoleniu dowiesz się jak właściwie wykorzystać swoje ciało i otoczenie do samoobrony.

Baton Self Defence Basic

Walka przy użyciu pałki teleskopowej, wykorzystanie batona w samoobronie, technika taktyka i prawo użycia. Nie mówimy tu o kursie obezwładniania, interwencji. To tematyka zarezerwowana dla służb mundurowych. Ten kurs dotyczy samoobrony i udzielania pomocy innym, potrzebującym pomocy osobom.

Baton Self Defence Advanced

Walka przy użyciu pałki teleskopowej, wykorzystanie batona w samoobronie, technika taktyka i prawo użycia. Jest to kurs zaawansowany, rozwijający twoje umiejętności z poprzedniego kursu. Dodatkowym elementem na tym kursie jest duża liczba sparingów- walki treningowej, tak aby na bieżąco oceniać postępy kursantów.

Pistolet kontra nóż

Jak realnie wygląda konfrontacja z napastnikiem uzbrojonym w nóż lub inne niebezpieczne narzędzie. Pierwszą i generalną zasadą obrony jest obserwacja i kontrola dystansu. Jedno słowo to podsumowuje idealnie: UCIECZKA! Ale jeśli zdarzy się tak że trzeba będzie się bronić, dowiedz się jak to robić, żeby było skutecznie i bezpiecznie.

Samoobrona przy użyciu przedmiotów codziennego użytku

Jak używać na przykład latarki, taktycznego długopisu i kilku innych narzędzi, które są przedmiotami codziennego użytku w działaniach związanych z samoobroną. Nie zawsze, kiedy masz przy sobie broń, może zajść możliwość jej użycia, poza tym to rodzi za sobą poważne konsekwencje. Może trzeba będzie się bronić w inny sposób?

Road Rage H2H

Samoobrona w sytuacjach związanych z agresja, kiedy jesteśmy w samochodzie lub w jego pobliżu. Jest to szkolenie podstawowe, wprowadzające w temat jakim jest walk w samochodzie lub jego pobliżu. Zapraszamy na zajęcia, w terenie dotyczące samoobrony w samochodzie i w jego pobliżu. Jak się przygotować, co wart mieć w samochodzie a czego na pewno nie? Apteczka- zestaw pierwszej pomocy? Jeden lub kilku napastników? A co, kiedy mają niebezpieczne narzędzia?

Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, zdjęcia, grafika, wideo jak również ich skład lub układ są chronione prawami autorskimi i innymi prawami ochronnymi. Ich zawartość nie może być kopiowana w całości lub fragmentach do celów komercyjnych lub innych, ani nie może być wyświetlana, nawet w zmodyfikowanej wersji na innych stronach internetowych bez pisemnej zgody właściciela, czyli firmy STRETSMART.
Zanim naciśniesz CTRL + C skontaktuj się z Nami, postaramy się pomóc, po co mamy się później przepychać pismami przy udziale prawników.

X