Opinie

Łukasz Olek

Panowie ze Streetsmart brutalnie udowadniają, że nasze piękne, ćwiczone na strzelnicach weavery, ciągi kaburowe i uber taktyczne wymiany magazynków w realnym świecie są warte tyle co waluta Wenezueli i akcje getbacku. Tutaj po kilku pierwszych minutach nasze ego sprowadzane jest szybko do poziomu realnych umiejętności i z własnego doświadczenia powiem że jest to brutalnie bolesny upadek. Każdy kto nosi klamkę na codzień powinien spróbować się z tym zmierzyć bo nikt tak szybko nie udowodnił mi, że życie to nie strzelnica, że liczą się inne rzeczy niż timer, że strzelanie oburącz na ulicy to luksus, weaver jest spoko o ile zrobisz go jedną ręką biegnąc do tyłu, zasłaniając się przed atakiem nożem i że prawa Murphy’ego to coś z czym musimy się liczyć. Panowie pięknie pokazują na jakim poziomie są nasze umiejętności strzeleckie, kondycja, odporność na stres i jak kluczowa jest umiejętność walki wręcz zanim sięgniemy po broń (a z dużym prawdopodobieństwem na pierwszych zajęciach pokażą jak łatwo nas, „wanna be” szeryfów pozbawić i zastrzelić z własnej broni…). Absolutnie wszystkie teorie „kanapowych komandosów” obalane są w praktyce. Nie bądźcie kanapowym komandosem. Wisienką na torcie jest to, że koniec końców, w treningach force on force nie tylko uczą jak strzelać, ale przede wszystkim jak i kiedy nie strzelać.

Michał Rodak

Zdecydowanie polecam szkolenia Streetsmart. Zajęcia mocno otworzyły mi oczy i wskazały wiele błędów które robiłem. Instruktorzy skupiają się pod czas zajęć nad swoistym tematem tabu jakim jest w Polsce skryte przenoszenie broni. Jeśli chcesz zgłębić to zagadnienie to nie znalazłem lepszego miejsca jeszcze raz polecam!

Szpiegu Szpieg

Byłem u Streetsmartów na dwudniowych warsztatach dot. walki bronią w samoobronie. To co mi się bardzo spodobało to „życiowe podejście” do broni palnej. Nie fiksują się na pistolecie, bardzo dużą wagę przykładają do walki wręcz, a nauczane techniki w części mają charakter uniwersalny (można je zastosować również w walce innymi narzędziami niż broń palna). Kolejna ważna, choć rzadka na polskim rynku zaleta ich szkolenia jest taka, że w bardzo obrazowy sposób tłumaczą jakie są konsekwencje użycia broni palnej w Polsce. Ogólnie bardzo polecam.

Kop Kopiec

Bardzo podoba mi się podejście prowadzących do szeroko pojętej tematyki posiadania i posługiwania się bronią – ale oni mają wiedzę… szok!

Elwira Deręgowska

Zajęcia z Panami ze Streetsmart obnażą Twoje strzeleckie słabości. Otworzą oczy na odpowiedzialność bycia „aktywnym” posiadaczem broni. Intensywny, dobrze zaplanowany program zajęć, przeprowadzony w profesjonalny sposób, otworzy Ci drogę do budowania twojej świadomej ścieżki strzeleckiej. Poza tym to bardzo dobrze wykorzystany czas w super atmosferze. Dzięki!

Tomek Weppo

Bardzo fajne spotkanie, które potrafi zachęcić do kontynuacji. Zdecydowanie fajnie spędzony czas. Bardzo polecam.

Tomek Kasprzak

Bardzo dobre szkolenia. Profesjonalne podejście – widać doświadczenie. Gorąco polecam!!!

Przemek Łucyan

Full pro! I z jajem 🙂 a nie jakieś flaki z olejem 🙂

Michał Berek

Profesjonalne podejście do tematu, widać że kadra działa w tym obszarze nie od dziś!!

Bezimienny

Tak na marginesie Panowie, szkolenie było MEGA dobre. Szczerze mówiąc na takim jeszcze nie byłem. Realizm, zaufanie z waszej strony do nas kursantów było powalające, wręcz powiedziałbym, że lubicie życie na krawędzi. Jeszcze nie uczestniczyłem nigdy w szkoleniu z którego wyniósłbym tyle nowych rzeczy, które pokazało mi inny punkt widzenia, postrzegania broni i sytuacji, które mogą się przytrafić, z których tak naprawdę nie zdawałem sobie sprawy. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach, wydałem kupę kasy na nie, ale wasze było najlepsze, najbardziej realistyczne i praktyczne. Szkolenia w ESA, które kosztują po kilka tysięcy, chowają się przy waszych. Panowie, wielki plus. Róbcie to dalej, bo naprawdę robicie to zajebiście. Na pewno spotkamy się jeszcze, bo czuję niedosyt, więc do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki wielkie.

X