Ogólnopolskie warsztaty Concealed Carry Weapon

DATA: 24 listopada 2018

CZAS: 9-20

Miejsce: Strzelnica FSO

Zapraszamy na pierwsze w Polsce tego typu warsztaty poświęcone zagadnieniu skrytego przenoszenia broni palnej. Technikom użycia broni w środowisku cywilnym i wszystkim towarzyszącym temu czynnościom. Pod patronatem Magazynu Arsenał zebraliśmy w jednym miejscu specjalistów, którzy zajmują się tym tematem w naszym kraju. Podczas warsztatów zajmiemy się tą tematyką, rozjaśnimy niezrozumiałe kwestie i postaramy się zainteresować tym elementem wykorzystania broni palnej. Kluczem do wszystkiego jest informacja, wiedza, podczas naszych warsztatów będzie jej bardzo dużo.

Wymagania wstępne:

Każdy uczestnik powinien posiadać swoją broń, amunicję i sprzęt ochronny do strzelania.

Dodatkowe wymagania: na warsztaty przychodzimy ubrani w cywilne ubranie tak jak poruszamy się na co dzień.

Agenda:

Falcon Defense – Sposoby noszenia, maskowania i dobywanie broni ccw, spod ubrania.

Street Tactics – Cykl Boyda (OODA) w połączeniu z kodem kolorów Jeffa Coopera jako klucz do skutecznego odparcia lub uniknięcia zagrożenia.

Z-Tac@ – Ergonomia strzelania – zakres tematu porusza nie tylko fundamenty strzelectwa takie jak poprawna praca na przyrządach, języku spustowym, postawę i chwyt ale i ciąg kaburowy oraz procedury około strzeleckie.

IKEM Tactical Training-Lowlight – wykorzystanie oświetlenia podczas pracy z pistoletem.

Spec Medical OPS – Pierwsza pomoc w sytuacjach zranienie bronią palną, nożem. Zajęcia poprowadzi utor książki Czekając na Medevac

Streetsmart – Zanim strzelisz, skorzystaj z broni jako narzędzia impaktowego. Kontrola napastnika – zanim oddasz strzał.

survivaltech.pl – Conceled Carry EDC.