Instruktorzy

Proces uczenia jest procesem niezwykle złożonym skomplikowanym i wielowymiarowym. Dodatkowo wymagającym dużego zaangażowania czasowego a co za tym idzie również zaangażowania odpowiednich środków finansowych. Można powiedzieć, że znowu wszystko się sprowadza do pieniądza, ale jeżeli już dysponujemy odpowiednią kwotą to warto ją efektywnie wykorzystać. I to jest pierwsza zasada, uzyskanie wiedzy zawsze będzie się wiązało z nakładami finansowymi. Natomiast żeby proces nauczania był skuteczny muszą zostać spełnione dwa warunki pierwszy to motywacja uczącego się a drugi to prawidłowa metodyka nauczającego, jeśli ta wysoka motywacja spotka się z odpowiednią metodyką to przyniesie nam pożądane efekty.

W momencie, kiedy przełożymy tą sytuacje na obszar strzelectwa obronnego i pominiemy kwestię motywacji, bo motywacja jest bardzo indywidualna kwestią, i każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie jak bardzo chce posiąść pewne umiejętności i co jest w stanie zrobić, żeby je zdobyć. Strzelectwo obronne jest dziedziną, która dość niewdzięczną do nauki z powodu jej złożoności. Pamiętajcie, że sama broń nie daje nam przewagi. Przewagę daje nam umiejętność jej wykorzystania oraz nasze umiejętności, które w krytycznym momencie pozwoli nam działać.

I w tym obszarze doskonale poruszają się nasi instruktorzy, którzy metodycznie i krok po kroku prowadzą edukację każdej osoby na naszych szkoleniach. Frontmenami którzy organizują szkolenia i je prowadzą są Marcin Jędrzejczak i Grzegorz Zieliński. Jednak nie udało by się to wszystko bez całkiem sporej grupy osób, które na stałe współpracują z firmą STREETSMART. Część z nich nadal pracuje w strukturach państwowych, część już jest na emeryturach. To Oni wszyscy składają się na wartość każdego ze szkoleń, jego zakres i ładunek umiejętności jakie zyskują kursanci.

CHECK YOURSELF!

X